Ubytování Sedlčany - Sportovní areály Sedlčany

KAPACITA: 29 lůžek Cena za lůžko/noc: od 260 Kč

TURISTICKÁ UBYTOVNA TAVERNY

IČP: 1004890494

Správce: Martina Řeháková
Email: ubytovny@arealysedlcany.cz
Tel: 734 232 784, 728 532 078

při opakované nedostupnosti 734 232 782

Only for foreigners (kontakt pouze pro cizince):

http://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/gb.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/de.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/fr.png Tel:+420 734 259 387

Adresa
K.H.Máchy 105, 26401 Sedlčany

Provozní doba:                                                                                         ubytovat se lze pouze po předchozí domluvě každý den od 13:00 do 21:00 hod.

Ceník
cenik ubytovny Taverny od 1.6.2020

Ubytovací řád                                                                                                       Ubytovací řád (PDF, 52kB)

Rezervace, storno poplatky
Rezervace, storno poplatky (PDF, 45kB)

Ubytovna se nachází v klidné okrajové části Sedlčan v areálu víceúčelového stadionu 200m od supermarketu BILLA a 10 minut chůze do centra města. Ke koupání, rybaření i provozování vodních sportů se dá využít nedaleká Sedlčanská přehrada. Kapacita ubytovny je 29 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkovém, čtyřlůžkovém a desetilůžkovém pokoji. Součástí dvou pokojů je sociální zařízení, u ostatních je pro dva pokoje společné. Na patře ubytovny nabízíme k využití mikrovlnnou troubu, varnou konvici a ledničku. Přístup k internetu je přes wifi. V areálu je k dispozici osvětlený tenisový kurt, fotbalové hřiště, atletická dráha se sektory a skatepark. V provozní budově se nachází šatny, sprchy, WC a velká společenská (kongresová) místnost. Kola je možné po dohodě uschovat v uzamykatelné místnosti. Před ubytovnou je dostatek parkovacích míst pro auta všech ubytovaných.

Ubytovna nabízí levné ubytování v Sedlčanech především organizovaným skupinám k pořádání soustředění (např. fotbalistů, kanoistů, aj.), sportovních, firemních či soukromých akcí s možností využití sportovišť stadionu a společenského sálu s přilehlým klubovým bufetem. Dále ji můžou využít turisté, cykloturisté a návštěvníci města Sedlčany, kteří mohou využít turistických cílů a cyklotras Sedlčanska a okolí Slapské a Orlické přehrady.

Na základě vládních protiepidemických opatření lze ubytovat pouze hosta, který prokáže písemným potvrzením, že je očkován, nebo že prodělal onemocnění covid 19, nebo pro hosta s výjimkou že je testován na covid 19 s negativním výsledkem.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Vybrat termín 'Od' z kalendáře
Vybrat termín 'Do' z kalendáře
povinné