Ubytování Sedlčany - Sportovní areály Sedlčany

KAPACITA: 29 lůžek Cena za lůžko/noc: od 260 Kč

TURISTICKÁ UBYTOVNA TAVERNY

IČP: 1004890494

Správce: Martina Řeháková
Email: ubytovny@arealysedlcany.cz
Tel: 734 232 784, 728 532 078

při opakované nedostupnosti 734 232 782

Only for foreigners (kontakt pouze pro cizince):

http://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/gb.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/de.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/fr.png Tel:+420 734 259 387

Adresa
K.H.Máchy 105, 26401 Sedlčany

Provozní doba:                                                                                         ubytovat se lze pouze po předchozí domluvě každý den od 13:00 do 21:00 hod.

Omlouváme se všem potencionálním hostům, ale od 7. března 2022 až do odvolání je celá tato ubytovna vyhrazena na pomoc ukrajinským válečným uprchlíkům.

Využite prosím na tomto webu služeb Turistické ubytovny Tatran

Ceník
cenik ubytovny Taverny od 1.6.2020

Ubytovací řád                                                                                                       Ubytovací řád (PDF, 52kB)

Rezervace, storno poplatky
Rezervace, storno poplatky (PDF, 45kB)

Ubytovna se nachází v klidné okrajové části Sedlčan v areálu víceúčelového stadionu 200m od supermarketu BILLA a 10 minut chůze do centra města. Ke koupání, rybaření i provozování vodních sportů se dá využít nedaleká Sedlčanská přehrada. Kapacita ubytovny je 29 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkovém, čtyřlůžkovém a desetilůžkovém pokoji. Součástí dvou pokojů je sociální zařízení, u ostatních je pro dva pokoje společné. Na patře ubytovny nabízíme k využití mikrovlnnou troubu, varnou konvici a ledničku. Přístup k internetu je přes wifi. V areálu je k dispozici osvětlený tenisový kurt, fotbalové hřiště, atletická dráha se sektory a skatepark. V provozní budově se nachází šatny, sprchy, WC a velká společenská (kongresová) místnost. Kola je možné po dohodě uschovat v uzamykatelné místnosti. Před ubytovnou je dostatek parkovacích míst pro auta všech ubytovaných.

Ubytovna nabízí levné ubytování v Sedlčanech především organizovaným skupinám k pořádání soustředění (např. fotbalistů, kanoistů, aj.), sportovních, firemních či soukromých akcí s možností využití sportovišť stadionu a společenského sálu s přilehlým klubovým bufetem. Dále ji můžou využít turisté, cykloturisté a návštěvníci města Sedlčany, kteří mohou využít turistických cílů a cyklotras Sedlčanska a okolí Slapské a Orlické přehrady.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Vybrat termín 'Od' z kalendáře
Vybrat termín 'Do' z kalendáře
povinné