Ubytování Sedlčany - Sportovní areály Sedlčany

KAPACITA: 25 lůžek Cena za lůžko/noc: od 245 Kč

TURISTICKÁ UBYTOVNA TATRAN

IČP: 1004890508

Správce: Martina Řeháková
Email: ubytovny@arealysedlcany.cz
Tel: 734 232 784

při opakované nedostupnosti 734 232 782

Only for foreigners (kontakt pouze pro cizince):

http://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/gb.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/de.pnghttp://www.statnivlajky.cz/data/flags/mini/fr.png Tel: +420 734 259 387

Adresa
Pod Potoky 123, 26401 Sedlčany

Provozní doba                                                                                          ubytovat se lze pouze po předchozí domluvě každý den od 13:00 do 21:00 hod.

Ceník                                                                                                                   cenik ubytovny Tatran od 1.6.2020

Ubytovací řád
Ubytovací_řád ubytovny Tatran (PDF, 52kB)

Rezervace, storno poplatky
Rezervace, storno poplatky (PDF, 45kB)

Dobíjení elektrokol pro ubytované zdarma.

Ubytovna se nachází v blízkosti autobusového nádraží Sedlčany, v areálu fotbalového stadionu zhruba 300m od zimního stadionu a 300m od centra města. Kapacita ubytovny je 25 lůžek ve dvou, třech a čtyřlůžkových pokojích. Jeden pokoj je bezbariérový s vlastním sociálním zařízením a s vybavením pro handicapované. V přízemí ubytovny se nachází zařízená kuchyňka a jídelna. Využít se dá sušárna, samozřejmostí je přístup k internetu přes wifi. V areálu je možné parkovat a uschovat kola v uzamykatelné místnosti. Součástí areálu jsou dvě restaurace a sauna. Ubytovna má certifikace Cyklisté vítáni a Klubu českých turistů.

Ubytovna nabízí levné ubytování v Sedlčanech především turistům a cykloturistům, kteří mohou využít turistických cílů a cyklotras Sedlčanska, středního Povltaví a turistické oblasti Toulava. Dále je vhodná k ubytování externích pracovníků (krátkodobému i dlouhodobému), hokejového či fotbalového týmu a jiných sportovních nebo firemních skupin s možností využití místních sportovních areálů.

Karavany:

Nabízíme krátkodobé (max. 3 noci) ubytování ve vlastním obytném autě, nebo v obytném přívěsu případně i stanu. Nabídka obsahuje místo pro karavan (přívěs, stan), elektrickou přípojku a přístupné WC a sprchu.

Cena 160,-Kč/osoba/noc

Na základě vládních protiepidemických opatření lze bytovat pouze hosta, který prokáže písemným potvrzením, že je testován na covid 19 s negativním výsledkem, nebo že je očkován, nebo že prodělal onemocnění covid 19.

Fotogalerie

Kontaktní formulář

Vybrat termín 'Od' z kalendáře
Vybrat termín 'Do' z kalendáře
povinné