Sportovní areály Sedlčany

IČP: 1005314799

Správce:

Jiří Křesina, tel: +420 734 232 783

při nedosažitelnosti: +420 734 232 782 (ředitel SAS)

Ceník:

ceník Tatran – 2023

Návštěvní řád:

Návštěvní řád Městského stadionu Tatran (PDF, 80 kB)

Provozní řád plážového a antukového hřiště:

Provozní řád kurtů (PDF 60 kB)

Městský stadion Tatran se nachází u autobusového nádraží. Nabízí travnaté fotbalové hřiště, dva antukové volejbalové kurty a kurt na beach volejbal. Na provozní budově je tribuna s 276 místy pro sedící diváky a na protější straně malá tribuna s lavicemi. Součástí budovy tribuny je restaurace v klubovně a sauna. V areálu se nachází další restaurace a Turistická ubytovna Tatran.

Travnaté fotbalové hřiště je určeno přednostně fotbalovému oddílu TJ Tatran, ale ve vyjímečných případech a ve volných časech je možný pronájem tohoto hřiště.

Dva antukové volejbalové kurty jsou sice také určeny přednostně volejbalovému oddílu TJ Tatran, ale jejich využití je malé a pronájem je možný vždy ve volných časech, na druhém kurtu je možné hrát i další hry (nohejbal, badminton a pod.).

Beach volejbalový kurt nabízíme hlavně veřejnosti. Pouze každý pátek večer má rezervován oddíl volejbalu. Rezervovat se je možné po telefonu, klíče od šatny je možné si vypůjčit v restauraci "U Hřiště" a poplatek za užití se vkládá do kasičky v šatně.

Parkovat je možné v ulici Pod Potoky, u autobusového nádraží a na městských parkovacích plochách vzdálených do 200m na obě strany od stadionu (u Sokolovny a před mostem).

Fotogalerie


Umělka:

Hřiště z UT3G - umělka

Beach volejbalový kurt:

Beachvolejbal - leták

Odkaz na web fotbalového oddílu TJ Tatran Sedlčany:

www.fotbal.tatransedlcany.cz

Rozlosování zápasů:

Rozlosování JARO 2024 s dorostem B