Sportovní areály Sedlčany

Veškerá naše sportoviště slouží k organizovanému sportu klubů, oddílů, škol a dalších organizací i individuálnímu sportovnímu vyžití místních obyvatel i návštěvníků města.

Jednotlivá sportoviště: ledová plocha, fotbalové hřiště s UT3G (umělka), tři travnatá hřiště, atletická dráha se sektory, tenisový kurt, skatepark, tělocvična, volejbalové kurty a beachvolejbal.

Regenerace: sauna, masáže.

Možné využití: sportovní soustředění, sportovní soutěže, organizované tréninky, individuelní sportování, školní tělocvik, školní soutěže, společenské a firemní akce.

Nabízíme možnost ubytování sportovcům, turistům, cykloturistům, externím pracovníkům a dalším návštěvníkům našeho města ve dvou dvouhvězdičkových ubytovnách.

Nabízíme provedení vertikutace Vašeho trávníku profesionálním travním provzdušňovačem značky Negri bio.

Veškeré povinně zveřejňované informace (hospodaření, výroční zprávy, GDPR) naleznete v sekci "organizace SAS".


Možnost sportování v době pandemie:

V 5. stupni PES jsou vnitřní prostory pro veřejnost uzavřeny, venku lze sportovat v počtu maximálně 2 osob.

Ve 4. stupni PES jsou vnitřní prostory pro veřejnost uzavřeny, venku lze sportovat v počtu maximálně 6 osob.

Ve 3. stupni PES je v šatnách regulován provoz, toalety a sprchy jsou otevřeny a pravidelně sanitovány. Sportovat mohou venku maximálně dva týmy/skupiny, uvnitř maximálně 10 osob s rouškou. Stále ale bez diváků. Pro 10 osob je v provozu i sauna.

Teprve ve 2. stupni PES je užívání sportovišť, při dodržování osobní hygieny, téměř bez omezení.

V rámci výše uvedených omezení je v provozu volnočasový prostor v Luční ulici, Městský stadion Taverny se svojí novou tartanovou atletickou dráhou a multifunkčím hřištěm (pokud není na povrchu sníh) a hřiště s umělou trávou (pokud není na povrchu sníh). Tělocvičny se mohou omezeně zpřístupnit až od 3. stupně PES, ale teprve od „dvojky“ je možné sportovat tak, jak jsme byli zvyklí.

Ledovou plochu zamrazovat pro deset osob v rouškách je z ekonomického hlediska nesmysl a proto zprovoznění zimního stadionu ještě tuto zimu je velmi nepravděpodobné.