Sportovní areály Sedlčany

Veškerá naše sportoviště slouží k organizovanému sportu klubů, oddílů, škol a dalších organizací i individuálnímu sportovnímu vyžití místních obyvatel i návštěvníků města.

Jednotlivá sportoviště: ledová plocha, fotbalové hřiště s UT3G (umělka), tři travnatá hřiště, atletická dráha se sektory, tenisový kurt, skatepark, tělocvična, volejbalové kurty a beachvolejbal.

Regenerace: sauna, masáže.

Možné využití: sportovní soustředění, sportovní soutěže, organizované tréninky, individuelní sportování, školní tělocvik, školní soutěže, společenské a firemní akce.

Nabízíme možnost ubytování sportovcům, turistům, cykloturistům, externím pracovníkům a dalším návštěvníkům našeho města ve dvou dvouhvězdičkových ubytovnách.

Nabízíme provedení vertikutace Vašeho trávníku profesionálním travním provzdušňovačem značky Negri bio.

Veškeré povinně zveřejňované informace (hospodaření, výroční zprávy, GDPR) naleznete v sekci "organizace SAS".


 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

V případě vnitřních sportovišť, došlo 11. května k dalšímu uvolnění na základě Usnesení vlády ČR 490, přičemž musejí být dodržena příslušná pravidla. Dle Usnesení 493, je nadále zakázána přítomnost veřejnosti v saunách.

Ubytovny jsou v provozu, ale do 25. května jen pro ubytování za účelem práce.

Z venkovních sportovišť jsou pro veřejnost otevřeny volejbalové kurty a beach-volejbal na Městském stadionu Tatran a fotbalové hřiště s umělou trávou ve Zberazské ulici. Nejsou ale k dispozici šatny a sprchy, pouze toalety. Zároveň je ke sportovnímu vyžití přístupný volnočasový areál v Luční ulici s 530m dlouhým inline okruhem a travnatou plochou. Nově nesmí celkový počet osob na sportovišti přesáhnout 100.

Nově je přístupná Sokolovna, ale za dodržení stanovených podmínek: nepoužívat šatnu k převlékání, nepoužívat sprchy a v případě neorganizovaných aktivit dodržovat 2 metry odstup a chránit si ústa a nos (ale takové tam asi nebudou). 100 osob v Sokolovně také asi nehrozí.