Sportovní areály Sedlčany

Veškerá naše sportoviště slouží k organizovanému sportu klubů, oddílů, škol a dalších organizací i individuálnímu sportovnímu vyžití místních obyvatel i návštěvníků města.

Jednotlivá sportoviště: ledová plocha, fotbalové hřiště s UT3G (umělka), tři travnatá hřiště, atletická dráha se sektory, tenisový kurt, skatepark, tělocvična, volejbalové kurty a beachvolejbal.

Regenerace: sauna, masáže.

Možné využití: sportovní soustředění, sportovní soutěže, organizované tréninky, individuelní sportování, školní tělocvik, školní soutěže, společenské a firemní akce.

Nabízíme možnost ubytování sportovcům, turistům, cykloturistům, externím pracovníkům a dalším návštěvníkům našeho města ve dvou dvouhvězdičkových ubytovnách.

Nabízíme provedení vertikutace Vašeho trávníku profesionálním travním provzdušňovačem značky Negri bio.

Veškeré povinně zveřejňované informace (hospodaření, výroční zprávy, GDPR) naleznete v sekci "organizace SAS".


Všechny vnitřní prostory jsou pro veřejnost zatím uzavřeny, venku lze sportovat v počtu maximálně 12 osob po dvojicích od sebe vzdálených minimálně 10m.

V rámci výše uvedeného omezení je pro veřejnost v provozu volnočasový prostor v Luční ulici, Městský stadion Taverny se svojí novou tartanovou atletickou dráhou a multifunkčím hřištěm, hřiště s umělou trávou a volejbalová hřiště vč. beachvolejbalu na stadionu Tatran.

Tělocvična v sokolovně je pro veřejnost uzavřená a zimní stadion samozřejmě také.